Stavebníctvo
Peter Tomášek
Elektrická inštalácia
- Obec
- Zábiedovo
- Od roku
- 2005
- IČO
- 41 797 167
Peter Tomášek
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 028 01 Zábiedovo
- Na trhu od
- 12. októbra 2005
- IČO
- 41 797 167
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 43.21)
- Elektrická inštalácia
Podnikanie v číslach
- 21
- rokov na trhu
- 2005
- rok vzniku
- 3
- položky predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Peter Tomášek
Peter Tomášek – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Zábiedovo. Podniká od 12. októbra 2005.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Elektrická inštalácia“ (43.21). Predmet podnikania tvorí 3 položky, napríklad kladenie optických káblov a spojok, inštalácia elektrických rozvodov a zariadení na bezpečné napätie a prípravné práce k realizácii stavby.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Peter Tomášek
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 41 797 167
- Dátum vzniku
- 12. októbra 2005
- Miesto podnikania
- 028 01 Zábiedovo
- Živnostenský register
- Okresný úrad Námestovo, vložka č. 561-5959
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 43.21)
- Elektrická inštalácia
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Peter Tomášek zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 3 položky.
-
Kladenie optických káblov a spojok
-
Inštalácia elektrických rozvodov a zariadení na bezpečné napätie
-
Prípravné práce k realizácii stavby
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Peter Tomášek?
Miesto podnikania je v obci 028 01 Zábiedovo.
Čím sa Peter Tomášek zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Elektrická inštalácia“ (43.21). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: kladenie optických káblov a spojok; inštalácia elektrických rozvodov a zariadení na bezpečné napätie; prípravné práce k realizácii stavby.
Aké je IČO – Peter Tomášek?
IČO je 41 797 167.
Odkedy podniká Peter Tomášek?
Podnikanie začalo 12. októbra 2005. Na trhu pôsobí 21 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.